akwarela warszawa

Jak wygląda stan zajęć z akwareli.

Krótki raport na dzień 4 lutego 2018

Można powiedzieć, że jest dobrze. W drugiej połowie stycznia przeprowadziliśmy niezwykle udany feriowy kurs akwareli. W ciągu dwóch tygodniu nasi podopieczni przerobili kilka tematów. Niektóre z nicy wyszły wybitnie co nawet nas pozytywnie zaskoczyło. Widać to  w artykule o postępach w nauce akwareli. Prezentujemy tu kilka prac naszych uczniów. Poza tym na zajęciach rejsowych nie spada frekwencje i już pod koniec tego roku kilka osób może dostać swoje indywidualne galerie.

Pod koniec roku szkolnego znów planujemy zrobić wystawę :

Filmowy reportaż z wystawy akwareli w 2017 roku

Już teraz serdecznie Was zapraszamy. Dokładna data będzie znana później – bądź na bieżąco z aktualnościami z naszego Fan Page`a o akwareli lub tu z Aktualności.

Julia Lipińska dostaje tytuł rysunku tygodnia !

Poniższa praca należy do Julii Lipińskiej z nauki rysunku DOMIN. Jest to nasza zaprzyjaźniona pracownia. Mieścimy się dokładnie w tym samy lokalu 🙂 Postanowiliśmy na naszej platformie o tym napisać ponieważ cieszy nas, że wybrano akwarelę.

akwarela julia lipińskaW przeszłości nie raz było tak że “rysunkami” tygodnia stawały się akwarele. Warto wspomnieć, że kiedyś na kursie w Dominie silną grupą byli akwareliści. Niestety … zmiany na egzaminie na architekturę doprowadziły do tego, że akwareliści zostali ukarani za swoje zaangażowanie i od kilka lat nie można tą techniką malować egzaminu. Taka prawda. Kiedyś rocznie rodziło się kilkunastu dobrych akwarelistów teraz jak dwie osoby pozostają przy malowaniu to jest dobrze.

Planujemy też między lutym a czerwcem dwa czteropaki. Ta formuła zajęć bardzo Wam przypadła do gustu więc będziemy ją kontynuować.  System czteropaków polega n tym, że zapisujesz się tylko na cztery zajęcia. Najczęściej w cztery kolejne soboty. To rozwiązanie jest dobre dla osób które nie mogą przychodzić regularnie na kurs akwareli w środku tygodnia.  Zawsze lepiej przyjść na cztery lekcje niże na żadne. Wiadomo, że systematyczność i ciągłość są ważniejsze ale lepiej robić mniej ale cokolwiek.

Zobacz video tutorial z  malowania dworu w Głuchych :

https://youtu.be/c0ViXaVNdx4

Polecamy zasubskrybować nasz kanał. Aktywnie i systematycznie dodajemy nowe filmy.

 

Shopping Cart