O-nas

Akwarela.eu – trzeba wreszcie zacząć

Schemat prawie zawsze jest taki sam. Mamy taki telefon.

Proszę Pana, zawsze marzyłam o malowaniu. Jednak zawsze coś mi mówiło, że to jeszcze nie to. I tak minęło wiele lat. A przecież ja tak bardzo bym chciała chociaż spróbować.

No i zaczynają!

Tu przykład naszej uczennicy, Pani w sile wieku która tak nauczyła się malować.

izabella ramsza
Izabella Ramsza, akwarela, 2020

Platforma akwarela.eu jest dla wszystkich akwarelistów

Platforma Akwarela.eu jest miejscem gdzie będziemy gromadzić polskich akwarelistów. Jeżeli chciałbyś pokazać swoją twórczość to chętnie Cię tu zamieścimy. Jeżeli chciałbyś sprzedać swoją akwarelę to również.

Robisz wtedy tak :

  • Kontaktujesz się z nami na adres akwarela.eu@gmail.com
  • My prosimy Cię o przesłanie swoich prac
  • Jeżeli będą one prezentowały zadowalającą jakość to wtedy prosimy Cię o napisanie kilku zdań o tej akwareli.
  • Następnie umieszczamy ją w naszym serwisie wraz kontaktem do Ciebie – my nie pośredniczymy w sprzedaży. Nie pobieramy też żadnej prowizji.

Nauczamy akwareli!

Większość osób prezentowane na tym portalu swoje pierwsze kroki stawiała w Szkole Rysunku DOMIN choć wielu z nich podąża już własną indywidualną drogą artystyczną.

Od początku istnienia akwarela.eu szefuje jej Grzegorz Wróbel. On też uczy kolejne pokolenia mistrzów. A, że potrafi to może zaświadczyć choćby ta jego akwarela :

akwarela.eu
Dwór w Łucznicy – to tu jeździmy na plenery

 

Pasja, pasją a jeść coś trzeba

Akwarela jest naszą pasją, której oddajemy się w każdej wolnej chwili a niektórzy z nas również utrzymują się ze sprzedaży. Dlatego jeżeli spodobała ci się twórczość kogokolwiek z tej grupy chętnie namaluje również coś dla Ciebie.

Życie artysty nie jest łatwe. Wielu z nich nawet nie jest ubezpieczona. Szacuje się, że w Polsce 90% artystów jest w takim stanie. Ale nigdy nie zrezygnują z twórczości. Jak możesz wspomóż ich, jak możesz udostępnij na swoim Fb lub stronie www podstronę Artyści.

Uczestniczymy w plenerach malarskich w Polsce i za granicą a pasja podróżuje razem z nami. Zapraszamy do wspólnych artystycznych podróży.

Naszą twórczość prezentujemy na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Staramy się przekazywać tę pasję dalej również poprzez zajęcia i warsztaty, na które mogą się państwo zapisać. Zapraszamy do zanurzenia się w barwnym świecie!

Katalog Wystawy Zima w Akwareli 2016 (1126 pobrań) Katalog WYSTAWA AKWARELI 2017 (1007 pobrań) Katalog WYSTAWA AKWARELI 2018 (688 pobrań)

Zapisz

Zapisz

Zapisz