Kurs na architekturę

Wybór tego co chce się robić w życiu najczęściej jest w wieku szkolnym. Można wtedy źle wybrać. Potem człowiek męczy sie w swoim zawodzie aż do emerytury. A przecież na wyciągnięcie ręki jest architektura - zawód twórczy i kreatywny.

Co konkretnie otrzymujesz wraz zapisaniem się na Kurs na Architekturę

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu predyspozycyjnego na architekturę. O nic nie musisz się martwić. Przerobisz perspektywę, widzenie przestrzenne, kreatynwość

Kurs rysunku dokładnie pod architekturę. Te lekcje rysunku przerabiały osoby które dostały się na pierwszych pozycjach w latach ubiegłych. W ciągu czterech ostatnich lat pierwsza osoba na egzaminie wstępnym na architekturę była od nas!

Dostajesz platformę Video z nagranymi lekcjami. Po zajęciach w pracowni możesz odtworzyć sobie ćwiczenia i jeszcze raz je przerobić. Szczególnie jak się zgubiłeś i wstydziłeś się przyznać prowadzącemu.

Indywidualną opiekę samego szefa Szkoły rysunku  Domin – Wojciecha Domińczaka. Działa to tak że dostajesz od niego zadania na priva a rozwiązania są omawiane

Próbne egzaminy na architekturę – przerobisz wszystkie egzaminy z lat ubiegłych. Nic cię nie zaskoczy. Dodatkowo będziesz robić symulacje egzaminu na architekturę. 

Korzyści płynące z bycia architektem

Studia architektoniczne a potem zawód architekta dają możliwości :

  • Twórczej, kreatywnej pracy nad architekturą
  • Możliwość projektowania wnętrz – bardzo dużo osób to wybiera
  • Równoległe uprawianie sztuki – malarstwa i rysunku
  • Uzyskanie nieśmiertelności – Twoje budynki mogą przetrwać setki lat
  • Prace w game dev – któż lepiej wymyśli mapę do Counter Strike`a niż architekt
  • Concept art do filmów – po przejściu urbanistyki na studiach jesteś w stanie wymyślić nawet całe miasto do filmu
  • Wykonywanie zawodu prestiżowego który ma duże uznanie w społeczeństwie

Co należy zrobić żeby dostać się na architekturę ?

W pigułce lista rzeczy które musisz ogarnąć jeżeli chcesz studiować architekturę :

  • najczęściej spotykanymi przedmiotami maturalnymi które musi zdawać kandydat na architekturę są: matematyk i język obcy; na kilku uczelniach potrzebna będzie fizyka lub historia sztuki; opcjonalnie – język polski, historia, geografia, informatyka – wszystko zależy od konkretnej uczelni.
Shopping Cart