kurs wyjazdowy

WAWW 2019 – Wakacyjne Akwarelowe Warsztaty Wyjazdowe

kurs wyjazdowy

Zapisz się na Kurs Wyjazdowy połączony z malowaniem w plenerze sierpień 26-30 2019


Więcej informacji pod nr tel : 603 36 40 50 lub adresem e-mail : akwarela.eu@gmail.com

Zapraszamy na kurs wyjazdowy akwareli do Łucznicy około 50 km od Warszawy. Zajęcia będą odbywały się w specjalny ośrodku http://lucznica.org.pl/ gdzie będziemy mieli też noclegi.

Warsztaty będzie prowadził znany polski akwarelista Grzegorz Wróbel .Zaczynamy w poniedziałek obiadem ,a kończymy w piątek po kolacji.

Taki wyjazd to nie tylko świetna okazja do nauki akwareli ale także świetny wypoczynek oraz wyciszenie na łonie natury. Podczas tych paru dni zapoznacie się z podstawami malowania w plenerze ,a w czasie warsztatów wieczornych nauczycie się dodatkowych technik malarskich w akwareli.

Od rana będziemy malować w plenerze ,a po południu będą odbywały się warsztaty w sali. W razie deszczowej pogody będziemy mieli więcej zajęć w sali.

Całkowity koszt takich warsztatów to 900 zł od osoby :

4 noclegi

5 obiadów

4 śniadania

5 kolacji

zajęcia w plenerze oraz warsztaty w sali

zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych

ilość miejsc :15

W trakcie warsztatów zapewniamy podstawowy sprzęt jak deski ,pojemniki na wodę oraz spryskiwacze. Pozostałe przybory szczególnie te do malowania w plenerze będą już po stronie uczestników. Lista wszystkich potrzebnych przyborów zostanie w postaci listy opisana i wysłane e-maile uczestnikom w późniejszym terminie.

UWAGA !! Do końca maja trzeba wpłacić 1/3 kwoty czyli 300 zł ze względu na opłacenie ośrodka w Łucznicy.

Zgłoszenia przyjmujemy mailem na adres :
akwarela.eu@gmail.com

Leave a Comment

Shopping Cart