plener mierzenie proporcji

W niedzielę była ekipa z Katowic

Na plenerze w Cosmopolitanie była ekipa z Katowic

Dziś dopiero dowiedzieliśmy się, że na niedzielnym plenerze w Cosmopolitanie były trzy osoby z Katowic. Fajnie, że do nas dołączyliście. Trzeba mieć wiele samozaparcia żeby przejechać taki kawał drogi. Ale chyba warto było. W tym wpisie dodam też osoby które uczestniczyły w rysowaniu plenerowym w Niedziele.

Krótkie streszczenie tego co się działo 10 i 11 lutego 2018

W weekend 10 i 11 lutego 2018 roku mieliśmy okazję rysować z 42 pietra budynku Cosmopolitan. Na plenerze 10 lutego były aż 43 osoby. Lista tych osób jest w osobnym artykule na ten temat – kliknij tu jak chcesz przeczytać. W sobotę rysowaliśmy w godzina 8.00-16.00 wybór tej pory był spowodowany tym, że potrzebowaliśmy światła dziennego a w lutym dzień jest jednak krótki. Z relacji uczestników wiem, że mieli ochotę zostać dłużej. A o mały włos w ogóle nie dałoby się porysować , było o krok od odwołania pleneru , bo o to o godzinie 8.00 cała góra była jeszcze w chmurze.

cosmopolitan twarda 4

Przyjaciele z Katowic dołączyli do nas w niedziele.

W sobotę mieli jeszcze zajęcia rejsowe na katowickim kursie rysunku – jak klikniesz to zobaczysz ich stronę. A w niedzielę spakowali się i dojechali do nas. Były to trzy osoby :

 1. Monika Walawender
 2. Tomek Marzec
 3. Ola Stasica

To się nazywa upór ! Gratulujemy całej trójce. Żeby dojechać na rano do Warszawy to trzeba wstać jeszcze w nocy. Tym bardziej doceniamy, ich postawę. To jest jedna z tych cech naszej pracowni, nie ważne w jakim mieście – upór i zaangażowanie. To jest też efekt synergii – my zorganizowaliśmy plener a Oni mogli przyjechać. Z naszej strony możemy powiedzieć, że warto było. Na końcu tego wpisu zamieścimy jeszcze jedną unikalną propozycję wykorzystującą synergię.

Lista wszystkich osób które były w Niedzielę 11 lutego 2018

Tego dnia grupą opiekowała się Monika Kossakowska. Lista osób które wpisała :

 1. Monika Kossakowska
 2. Agnieszka Bogojło (obie panie są z warszawskiego kursu rysunku DOMIN)
 3. Monika Walawender (Katowice)
 4. Tomasz Marzec (Katowice)
 5. Ola Stasica (Katowice)
 6. Gabriela Ośko (oba dni)
 7. Małgorzata Jaworska (Radom)
 8.  Paulina Okolus
 9. Dominika Ziomek
 10. Agnieszka Gajewska
 11. Ola Przastek
 12. Natalia Kojło
 13. Magda Opalińska (oba dni)
 14. Anna Kaczkowska (oba dni)
 15. Anna Borkowska
 16. Jakub Szymański (oba dni)
 17. Dorota Mejłun (oba dni)
 18. Bartłomiej Urbanowski (oba dni)

Czyli łącznie było nas 55 osób ! I za to Was kochamy ! Że Wam się chce,że tworzycie tę słynną atmosferę w Dominie.

najlepszy kurs rysunku domin

Zapowiedź kursów rysunku i malarstwa w wakacje

I już tak na koniec. Ponieważ gościmy na stronie kursów akwarelowych z Grzegorzem Wróblem to chciałbym zachęcić Was do spróbowania tej techniki w wakacje. To doskonały moment. Nie ma szkoły, nie ma ciśnienia, jakichś próbnych egzaminów na architekturę. Można się dużo nauczyć i to szybko.  Jak klikniesz w ten link wyżej  to zobaczysz jak wyglądało to w ferie. Nauka rysunku w ferie czy w wakacje to naprawdę jest frajda.

A druga propozycja to Korona Plenerów. Czyli możliwość rysowania pod fachowym okiem w całej Polsce. Każda Filia organizuje plenery. Są tak ułożone, że można przejechać z miasta do miasta. Zaczynają się na początku lipca a kończą 31 sierpnia. Odnajdź na Facebooku grupę “Korona Plenerów” i jak już będzie lista na ten rok to możesz sobie wybrać na co chcesz przyjechać.

I na koniec jeszcze jakieś “ładne” zdjęcie z Cosmopolitana. Zobacz jak fajnie wyglądają drzewa z takiej wysokości :

drzewa z lotu ptaka

Leave a Comment

Shopping Cart