Czy uczestniczysz w kursie
Jeszcze nie
Cena:
429 PLN
Rozpocznij kurs

Kurs Akwareli on-line z mentoringiem - Poziom Zaawansowany - Trymestr II

Te zajęcia są dedykowane wszystkim naszym kursantom, którzy korzystali z naszych zajęć online lub stacjonarnych  przynajmniej przez dwa trymestry lub 4 tygodnie kursów intensywnych w wakacje lub w ferie zimowe oraz osobom, które uczyły się gdzie indziej i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Jeśli ktoś malował krócej ale czuje się na siłach też zapraszamy do tej grupy.

  • Jaki kurs? – Kurs akwareli z mentoringiem
  • Jaka tematyka zajęć? – Miesiąc IV – Seria Wieczorne Klimaty, Miesiąc V – Seria Rustykalnie, Miesiąc VI – Zimowe Pejzaże
  • Jaki czas trwania? I trymestr (12 lekcji) 
  • Jaka forma? – Kurs on-line
  • Jaki poziom?  – Poziom Zaawansowany

Miesiąc IV - Wieczorne Klimaty

Miesiąc V - Rustykalnie

Miesiąc VI - Zimowe Pejzaże

Podczas zajęć skupimy się zarówno na tematach bardziej realistycznych oraz na syntezie i interpretacji jak szukać własnego stylu. Pokażemy wam zaawansowane techniki malarskie w akwareli z wykorzystaniem różnych mediów.

W przypadku niektórych tematów dojdą również zagadnienia rysunkowe i w tej dziedzinie również państwo przeżycie swoją wiedzę.

Podczas tych zajęć będziemy operować również na większych formatach A3 oraz 56×38 cm (połowa arkusza papieru akwarelowego 56×76 cm) na celulozie ale także na bawełnie. Niektóre tematy będą podzielone na dwie lub więcej części.

Forma kursu jest bardzo wygodna i elastyczna czasowo.

Kurs składa się z filmu instruktażowego i korekty pracy wykonanej przez was w domu. Trzeba tylko zrobić jej zdjęcie i przesłać w odpowiednim terminie na nasz adres mailowy aby otrzymać indywidualną korektę lub podczas korekty live ,które będą się odbywały raz w tygodniu.

Shopping Cart