Czy uczestniczysz w kursie
Jeszcze nie
Cena:
Wewnętrzny
Rozpocznij kurs

Ferie 2023

Kurs akwareli online w ferie zimowe będzie kursem intensywnym i jest podzielony na II tygodnie : I architetura oraz II podstawy portretu i będzie realizowany w terminie od 13 lutego-26 lutego 2023.

Oba tygodnie rekomendujemy osobom początkującym i średnio zaawansowanym. Można wykupić jeden z tygodni lub od razu dwa. Dostęp do kursów będzie przez długi czas nawet po ich zakończeniu w danym tygodniu.

Na kazdy tydzień przypadają 3 lekcje ( 3 filmy )

Oprócz tego w każdym tygodniu będą 3 korekty ,które będę mógł wykonać na bazie zdjęć lub skanów waszych prac i ćwiczeń wykonanych na podstawie tych filmów i wysłanych na adres akwarela.eu@gmail.com w określonym terminie.
Uwaga !! Jeśli ktoś z was korzysta z naszych aktualnych kursów które odbywają się w ciągu roku lub je wykupi po zakończeniu lekcji w ferie to bedzie miał możliwość otrzymania korekty również w późniejszym terminie na kursach aktualnych.

prace mulujemy na formacie A3 ok (40×30 cm ) a szkice na mniejszych formatach np A4Korekty będą też w postaci nagranych filmów i też je będzie można odtworzyć w dowolnym momencie na naszej platfromie akwarela.eu

Każdy tydzień zawiera 3 lekcje (filmy) i będa one udostepniane podobnie jak korekty zgodnie z ponizszym harmonogramem na waszych kontach na naszej stronie akwarela.eu

Kurs-architektura-akwareli-online-akwarela-eu-1

Tydzień I - Architektura

13.02 I Poniedziałek  – dostęp do pierwszej lekcji od rana

14.02. I Wtorek – do godziny 12 czekam na nadesłane mailem zdjęcia waszych prac z lekcji nr I  i jeszcze tego samego dnia będzie dostępna korekta. Od rana dostęp do lekcji nr II

15.02. I Środa – praca własna nad II lekcją. Do końca dnia czekam na wasze prace z II lekcji

16.02. I Czwartek – z rana dostęp do lekcji nr III oraz dostęp do korekty lekcji nr II

17.02. I Piątek – do godziny 12 czekam na prace z III lekcji lub prac załegłych z pozostałych lekcji. Ostatnia korekta lekcji nr III dostępna do końca dnia.

Shopping Cart