kurs akwareli 2018

KURS AKWARELI W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Otwieramy zapisy na kurs akwareli w nowym roku szkolnym 2018/2019.

Zajęcia będzie prowadził znany polski akwarelista Grzegorz Wróbel (galeria twórcy) członek Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Uczestnik licznych wyjazdów plenerowych i wystaw zarówno w Polsce jak i za granicą. Od kilkunastu lat z powodzeniem uczy rysunku i malarstwa akwarelowego.

Taki kurs akwareli jest świetnym początkiem twojej przyody z akwarelą. Osoby bardziej zaawansowane będą mogły natomiast pogłębić swoje umiejętności w wielu róźnych tematach malarskich lub spróbwać całkiem nowych : pejzaż, architektura, martwa natura, postać , portret , pojazdy , kwiaty, owoce , warzywa, zwierzęta oraz inne.

W tym roku szkolnym cotygodniowe zajęcia będą się odbywały w 2 grupach we wtorki w godzinach 17:30-21:30 oraz w środy 17:30-21:30. Można się zapisać na jeden lub dwa z tych dni. W przypadku wyboru dwóch dni będzie przysługiwała zniżka.

Minimalny okres zapisu to 4 zajęcia ( koszt 240 zł )

lub cały trymestr  13 zajęć (koszt 715 zł )

podobnie jak w zeszłym roku dla uczestników naszych zajęć będą również przysługiwały dodatkowe darmowe cotygodniowe zajęcia. Będą się odbywały raz w tygodniu w ramach tzw “Wolnej Pracowni” ( szczegółowe terminy będą podane we wrześniu )

Zajęcia będą się odbywały tak jak w zeszłym roku na

ul.Chmielna 98
00-801 Warszawa

W pracowni DOMIN w sali nr 9

W tym roku szkolnym pierwsze zajęcia odbędą się 11 oraz 12 września.

Prosimy nie zwlekać za długo z decyzją ponieważ ilość miejsc jest ograniczona do 14 osób na grupę.

Na kurs akwareli w naszej pracowni można się dopisywać również w trakcie roku szkolnego jednak biorąc pod uwagę popularność naszych zajęć wakacyjnych wolne miejsca mogą się bardzo szybko skończyć.

Nie zwlekacje i wyślijcie do nas maila ze zgłoszeniem : akwarela.eu@gmail.com

Zapisz

Leave a Comment

Shopping Cart