Izabella Ramsza

I oto jest! To na czym zależało nam najbardziej. Portal akwarela.eu wita nowych artystów w menu głównym. To jest podstrona artystki Izabelli Ramszy osoby z olbrzymim potencjałem twórczym. Wpadajcie co pewien czas tutaj na stronę żeby sprawdzać czy pojawiły się nowe prace.

A dziś przeurocza akwarela pt. “Jabłoń”

Izabella Ramsza. Akwarela

Akwarelistka która już zachwyca

Historia po wrzuceniu tej pracy Izy była taka: poprosiłem o inne przykłady bo tak łyso jak jest tylko jeden. No i dostałem to co chciałem.

akwarela na zamówienie
Zimowy pejzaż. Izabella Ramsza. Akwarela 2019

Wpatrz się w tę akwarelę. Czy czujesz ten mroźny poranek kiedy to śnieg skrzypi pod nogami? Albo to oślepiające światło które spotęgowane śniegiem zmusza do mrużenia oczu? A w tym domku czeka na nas gorąca herbata z aromatyczną cytryną i słodkim miodem. To wszystko jest w tej akwareli. Ona pobudza wyobraźnię. Ją się czuje.

Cisza

Cisza. Wiatr zastygł zupełnie. Skwar lata zelżał. Na lustrzanej tafli jeziora widzimy skupiska grążela. Pod spodem w toni toczy się życie. Też ciche.

Izabella Ramsza świetnie to oddała.

Izabella Ramsza
Cisza nad jeziorem. Izabella Ramsza. Akwarela 2019

Przystań nad jeziorem

To jest tak super sprawa – odbijanie się cienkich elementów w lekko falującej wodzie. Popatrzcie na tej akwareli jak to subtelnie wygląda. Woda poruszana jedwabnym wiatrem doprowadza do sytuacji, że proste maszty zaczynaj “esować”. I tak właśnie się maluje.

akwarelistka artystka Izabella Ramsza

Jest jeszcze jedno ciekawe zagranie – toń wody. Czyli odwrotność nieba. Plama akwareli ściemnia się w kierunku dolnej krawędzi. Idealne miejsce do podpisu … Izabella Ramsza 2020

Jak już jesteś tutaj to może masz ochotę zajrzeć na takie podstrony?

 

Shopping Cart